به کدام متخصص کامپوزیت در نیاوران باید مراجعه کرد؟

کامپوزیت دندان می‌تواند لبخند زیباتری در افراد ایجاد کند و بسیاری از مشکلات و نواقص ظاهری دندان‌ها را برطرف کند. کامپوزیت دندان در یک جلسه قابل انجام است و به همین دلیل، به یک انتخاب محبوب برای کسانی که به‌دنبال بهبود ظاهر دندان‌های خود هستند تبدیل شده است. اگر به‌دنبال یک متخصص کامپوزیت دندان در نیاوران هستید، می‌توانید به کلینیک دندان‌پزشکی دکتر محسن صدق مراجعه کنید. این کلینیک در کامپوزیت دندان سابقه و تجربۀ بسیار بالایی دارد و هر روزه مراجعه‌کنندگان زیادی برای کامپوزیت دندان به این کلینیک مراجعه می‌کنند. تیم مجرب کلینیک ما از آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های کامپوزیت استفاده می‌کند تا افراد به نتیجۀ مطلوبشان دست پیدا کنند. همچنین کامپوزیت دندان‌ها با ضمانت‌ برای مراجعه‌کنندگان محترم انجام می‌شود؛ این امر سبب اطمینان‌خاطر مراجعه‌کنندگان از نظر طول عمر و کیفیت کامپوزیت می‌شود.

کلینیک دکتر محسن صدق در نیاوران

کلینیک دکتر محسن صدق با بیش از یک دهه سابقه در زمینۀ کامپوزیت دندان، درحال ارائۀ خدمت به کسانی است که به‌دنبال یک متخصص کامپوزیت در نیاوران هستند. در این کلینیک تمامی خدمات مرتبط با کامپوزیت دندان توسط بهترین تجهیزات پزشکی و جدیدترین روش‌های روز دنیا انجام می‌شود و با ضمانت انجام کار سعی شده تا رضایت مراجعه‌کنندگان برای کامپوزیت دندان، جلب شود.

سوابق دکتر محسن صدق

دکتر محسن صدق به شماره نظام پزشکی ۱۳۰۹۲۳ در دانشگاه سماشکو روسیه تحصیل کرده است. وی در سال ۲۰۰۸ فارغ‌التحصیل و سپس در ایران مشغول به کار شده‌ است. دکتر محسن صدق عضو دندانپزشکان و جراحان ایران می‌باشد و یکی از بهترین و باتجربه‌ترین متخصص کامپوزیت در نیاوران به‌شمار می‌رود.

برخی از کامپوزیت‌های انجام شده در کلینیک دکتر محسن صدق

در کلینیک دکتر محسن صدق، تمامی خدمات مرتبط با کامپوزیت دندان انجام می‌شود و اگر در نیاوران قصد انجام هرگونه کامپوزیت را دارید، می‌توانید از خدمات این کلینیک استفاده کنید. در بخش زیر می‌توانید نمونه‌ای از دندان‌های کامپوزیت‌شده در کلینیک ما را مشاهده کنید:

آدرس و دریافت نوبت از کلینیک دکتر محسن صدق

اگر تصمیم خود را برای کامپوزیت دندان گرفته‌اید و به‌دنبال یک متخصص کامپوزیت در نیاوران هستید، می‌توانید با شماره تماس‌های زیر برای دریافت نوبت تماس حاصل فرمایید یا به آدرس زیر مراجعه کنید:

 • صفحۀ اینستاگرام:

  همچنین امکان دریافت نوبت با مراجعه به صفحه اینستاگرام (@mohsen_sedgh) کلینیک و ارسال پیام در دایرکت امکان پذیر است.

 • آدرس: نیاوران، بین سه راه یاسر و پمپ بنزین، نبش کوچه امیرسلیمانی، جنب بانک پارسیان، ساختمان نیاوران (سام اکسون)، طبقه ۵، واحد ۵۰۰۳

کامپوزیت دندان در کلینیک دکتر محسن صدق چگونه است؟

در کلینیک دکتر محسن صدق، قبل از کامپوزیت دندان از عدم وجود پوسیدگی روی دندان‌هایی که قرار است کامپوزیت شوند، اطمینان حاصل می‌شود. در صورت وجود پوسیدگی دندان یا عفونت لثه، بهتر است ابتدا این مشکلات رفع شوند. سپس سطح دندان با یک محلول کمی زبر می‌شود تا آمادۀ چسبیدن مواد کامپوزیت به دندان شود. سپس به‌وسیلۀ یک مادۀ مخصوص باندینگ، عمل چسباندن کامپوزیت‌ها به‌صورت لایه‌لایه روی دندان‌ها انجام می‌شود. در کلینیک ما از بهترین مواد کامپوزیتی استفاده شده تا از ماندگاری و زیبایی آن اطمینان حاصل شود. برخی از برندهای کامپوزیت مورد استفاده شامل Opalis FGM، Zenit، Geradia، Saremco، Ena و Ips e.max می‌شود که همۀ این کامپوزیت‌ها با ضمانت سه ماه تا سه سال باتوجه‌به نوع برند انتخابی و همچنین هزینۀ پرداخت‌شده، ارائه می‌شود.

کیفیت مواد کامپوزیتی مورد استفاده، تأثیر به‌سزایی در طول عمر و ظاهر دندان دارد. مواد کامپوزیتی با کیفیت بالا، معمولاً دارای خواص فیزیکی بهتری هستند و مقاومت بالاتری در برابر سایش، ضربه و تغییر رنگ دارند. علاوه‌بر این، مواد کامپوزیتی با کیفیت بالا، راحت‌تر تغییر شکل و پولیش داده می‌شوند و این موضوع امکان تطبیق بهتر با ساختار و شکل دندان را میسر می‌کند. انجام تمام مراحل کامپوزیت دندان، باتوجه‌به تعداد دندان‌های کامپوزیت‌شده، معمولاً در یک جلسه انجام می‌شود و نیازی به مراجعات متعدد نمی‌باشد.

ویژگی‌های متمایزکننده کامپوزیت دندان در کلینیک دکتر محسن صدق

کامپوزیت دندان‌ها در کلینیک دکتر محسن صدق، دارای ویژگی‌های به‌خصوصی است که آن را از سایر کلینیک‌های کامپوزیت در نیاوران متمایز می‌کند. برخی از این ویژگی‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

 • دندان‌پزشک ماهر و باتجربه: شکل‌دادن کامپوزیت دندان نیازمند یک دندان‌پزشک ماهر و باتجربه است تا بتواند به‌خوبی کامپوزیت را مانند یک دندان واقعی شکل دهد. دکتر محسن صدق با سال‌ها سابقۀ انجام کامپوزیت دندان، تجربۀ بسیار بالایی در این زمینه داشته و از به‌روزترین تکنیک‌ها برای کامپوزیت دندان استفاده می‌کند.
 • تیم دندان‌پزشکی حرفه‌ای: در کلینیک ما، یک تیم بسیار حرفه‌ای در کنار دکتر محسن صدق فعالیت می‌کنند و می‌توانند به‌خوبی با مراجعه‌کننده ارتباط برقرار کرده و سؤالات او را پاسخ دهند.
 • استفاده از مواد کامپوزیت باکیفیت: کامپوزیت مرغوب، دوام و ماندگاری بالایی دارد و در برابر رنگ‌پذیری نیز مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد. در کلینیک دندان‌پزشکی دکتر محسن صدق از بهترین برندهای کامپوزیت استفاده می‌شود.
 • تجهیزات پیشرفته: در کلینیک دکتر محسن صدق از تجهیزات پیشرفتۀ روز استفاده می‌شود تا مشکلات زمینه‌ای دندان‌های زیر کامپوزیت به‌درستی تشخیص داده شود و از قرارگیری دقیق کامپوزیت روی دندان‌ها اطمینان حاصل شود.
 • محیط بهداشتی و تمیز: محیط تمیز و بهداشتی کلینیک از گسترش عفونت و سایر باکتری‌ها به مراجعه‌کنندگان جلوگیری می‌کند و می‌تواند ایمنی آن‌ها را تضمین کند.
 • ارائۀ ضمانت: برای اطمینان‌خاطر مراجعه‌کنندۀ محترم، کامپوزیت دندان در کلینیک دندان‌پزشکی دکتر محسن صدق با ضمانت ارائه می‌شود. میزان ضمانت باتوجه‌به برند کامپوزیت و همچنین هزینۀ پرداخت‌شده متفاوت است و از سه ماه تا سه سال را شامل می‌شود. ضمانت ارائه‌شده شامل پالیش رایگان می‌شود که برای ضمانت سه ماهه، یک‌بار پالیش رایگان، برای ضمانت یک‌ساله، دو بار پالیش رایگان و برای ضمانت سه ساله، چهار پالیش رایگان لحاظ می‌شود.
 • رضایت مراجعه‌کنندگان محترم: در طول این سال‌ها در کلینیک دندان‌پزشکی دکتر محسن صدق به افرادی که به دنبال یک متخصص کامپوزیت در نیاوران هستند، سعی شده تا بهترین خدمات ارائه شود و رضایت مراجعه‌کنندگان محترم جلب شود.

هزینۀ کامپوزیت دندان در کلینیک دکتر محسن صدق

قیمت و هزینۀ کامپوزیت دندان در کلینیک دکتر محسن صدق به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل برندهای کامپوزیت مورد استفاده است که هر کدام از آن‌ها قیمت مخصوص به خود را دارند. همچنین ضمانتی که از طرف کلینیک ما به مراجعه‌کننده ارائه می‌شود و تعداد دندان‌هایی که نیاز به کامپوزیت دارند نیز در هزینۀ نهایی تأثیر دارند. هزینۀ کامپوزیت دندان در کلینیک دکتر محسن صدق در سال ۱۴۰۳ به شرح زیر می‌باشد:

 • کامپوزیت برزیلی Opalis FGM: قیمت هر واحد دندان کامپوزیت‌شده با این برند از کامپوزیت به‌همراه ضمانت سه ماهه، نهصد هزار تومان است و در صورت ضمانت یک ساله، هزینۀ هر واحد یک میلیون و صد هزار تومان می‌باشد.
 • کامپوزیت آلمانی Zenit: قیمت هر واحد کامپوزیت دندان با این برند به‌همراه ضمانت سه ماهه یک میلیون تومان، در صورت درخواست ضمانت یک ساله یک میلیون و سیصد هزار تومان و در صورت درخواست ضمانت سه ساله، یک میلیون و هشتصد هزار تومان می‌باشد.
 • کامپوزیت ژاپنی Geradia: قیمت هر واحد کامپوزیت دندان با این برند ژاپنی به‌همراه ضمانت سه ماهه یک میلیون تومان، در صورت درخواست ضمانت یک ساله یک میلیون و سیصد هزار تومان و در صورت درخواست ضمانت سه ساله یک میلیون و هشتصد هزار تومان می‌باشد.
 • کامپوزیت آلمانی Saremco: قیمت هر واحد کامپوزیت دندان با این برند به همراه ضمانت سه ماهه یک میلیون تومان، در صورت درخواست ضمانت یک ساله یک میلیون و سیصد هزار تومان و در صورت درخواست ضمانت سه ساله یک میلیون و هشتصد هزار تومان می‌باشد.
 • کامپوزیت ایتالیایی Ena: قیمت هر واحد کامپوزیت دندان با این برند ایتالیایی به‌همراه ضمانت سه ماهه یک میلیون و دویست هزار تومان، در صورت درخواست ضمانت یک ساله یک میلیون و پانصد هزار تومان و در صورت درخواست ضمانت سه ساله یک میلیون و نهصد هزار تومان می‌باشد.
 • کامپوزیت آلمانی Ips e.max: قیمت هر واحد کامپوزیت دندان با این برند آلمانی به‌همراه ضمانت سه ماهه یک میلیون و پانصد هزار تومان، در صورت درخواست ضمانت یک ساله یک میلیون و هشتصد هزار تومان و در صورت درخواست ضمانت سه ساله دو میلیون و صد هزار تومان می‌باشد.

همچنین هزینۀ سایر خدمات مرتبط با کامپوزیت دندان در این کلینیک به شرح زیر می‌باشد:

 • هزینۀ افزایش تاج دندان: اگر برای افزایش تاج دندان تنها به لیفت لثه نیاز باشد، هزینۀ هر واحد آن هفتصد هزار تومان و اگر به برداشتن استخوان زیر لثه نیز نیاز باشد، هزینۀ هر واحد چیزی حدود یک میلیون تومان خواهد شد. البته توجه داشته باشید که اگر کامپوزیت دندان نیز در کلینیک ما انجام شود، هزینۀ افزایش تاج دندان نصف می‌شود.
 • هزینۀ ترمیم پوسیدگی دندان: اگر قبل از انجام کامپوزیت دندان به ترمیم پوسیدگی دندان نیاز باشد، هزینۀ ترمیم بخش‌هایی که دقیقاً زیر کامپوزیت قرار می‌گیرند، رایگان محاسبه می‌شود. اگر هم پوسیدگی در محلی غیر از ناحیۀ کامپوزیت‌شده باشد، نصف هزینۀ آن محاسبه می‌شود. هزینۀ ترمیم پوسیدگی دندان در کلینیک دکتر محسن صدق از ششصد هزار تومان تا یک میلیون و دویست هزار تومان است که در صورت کامپوزیت دندان، نصف این هزینه محاسبه می‌شود.
 • برداشتن کامپوزیت‌های قبلی: اگر حجم کامپوزیت قبلی دندان کم باشد و برداشتن آن به‌سادگی قابل انجام باشد، هزینه‌ای برای آن محاسبه نمی‌شود، اما اگر برای خارج کردن کامپوزیت به برش نیاز باشد، هزینۀ هر واحد دویست هزار تومان محاسبه می‌شود. البته اگر تعداد کامپوزیت‌هایی که نیاز به برداشتن دارند زیاد باشد، به تشخیص دندان‌پزشک برای این هزینه تخفیف داده می‌شود.

سخن آخر

کلینیک دکتر محسن صدق تمامی نیازهای افرادی که به‌دنبال یک متخصص کامپوزیت در نیاوران هستند را برطرف می‌کند و طیف وسیعی از خدمات دندان‌پزشکی به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود. کلینیک ما بیش از یک دهه سابقۀ خدمت‌رسانی به متقاضیان کامپوزیت دندان را دارد و نتیجۀ این سابقه را می‌توان در رضایت مراجعه‌کنندگان محترم مشاهده کرد. برای مشاهدۀ نمونه‌کارهای کامپوزیت دندان می‌توانید به صفحه اینستاگرام کلینیک مراجعه کنید. از مزیت‌های کامپوزیت دندان در کلینیک دکتر محسن صدق می‌توان به استفاده از برندهای درجه یک و همچنین ضمانتی که به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود، اشاره کرد. درصورتی‌که تصمیم خود را برای کامپوزیت دندان و مراجعه به یک متخصص کامپوزیت در نیاوران گرفته‌اید، می‌توانید به آدرس نیاوران، بین سه راه یاسر و پمپ بنزین، نبش کوچه امیرسلیمانی، جنب بانک پارسیان، ساختمان نیاوران (سام اکسون)، طبقه ۵، واحد ۵۰۰۳ مراجعه کنید.

سؤالات متداول

آیا می‌توانم از کیفیت کامپوزیت دندان در کلینیک دکتر محسن صدق اطمینان حاصل کنم؟

برای مشاهدۀ کیفیت کامپوزیت دندان‌ها در کلینیک ما می‌توانید نمونه‌کارها را مشاهده کرده یا از سایر افرادی که نزد ما دندان‌هایشان را کامپوزیت کرده‌اند پرس‌وجو نمایید. همچنین می‌توانید با مراجعه به اینستاگرام ما پست‌های مرتبط با سایر نمونه‌کارهای ما را مشاهده فرمایید.

آیا کامپوزیت تمام دندان‌ها در کلینیک دکتر محسن صدق انجام می‌شود؟

بله، تمام دندان‌های جلو که برای بهبود طرح لبخند و بازگشت زیبایی دندان به کامپوزیت نیاز دارند، در کلینیک دکتر محسن صدق کامپوزیت می‌شوند.

آیا می‌توان در کلینیک دکتر محسن صدق فقط یک دندان را کامپوزیت کرد؟

بله، اگر باتوجه‌به درخواست مراجعه‌کننده و همچنین اگر فقط یک دندان نیاز به کامپوزیت داشته باشد، آن دندان کامپوزیت خواهد شد.

آیا کامپوزیت دندان در کلینیک دکتر محسن صدق با ضمانت انجام می‌شود؟

بله، تمامی دندان‌های کامپوزیت‌شده در کلینیک دکتر محسن صدق با ضمانت انجام می‌شوند و برای کامپوزیت‌هایی که سه ماه ضمانت دارند، یک بار پالیش رایگان، کامپوزیت‌هایی که یک سال ضمانت دارند دو بار پالیش رایگان و برای کامپوزیت‌هایی که سه سال ضمانت دارند چهار بار پالیش رایگان انجام می‌شود.

آیا رنگ کامپوزیت‌ها همانند دندان‌های طبیعی است؟

می‌توان باتوجه‌به درخواست مراجعه‌کننده رنگی شبیه به سایر دندان‌های طبیعی انتخاب کرد و در صورت کامپوزیت تمام دندان‌های جلو می‌توان رنگی سفید‌تر نیز انتخاب کرد.

طول عمر دندان‌های کامپوزیت‌شده چقدر است؟

به‌طور میانگین طول عمر کامپوزیت دندان چیزی حدود ۷ تا ۱۰ سال است، البته در صورت نگهداری و مراقبت بسیار زیاد این طول عمر می‌تواند افزایش نیز پیدا کند.

مشاوره تلفنی