بهترین متخصص لثه در نیاوران و درمان قطعی مشکلات لثه

بهترین متخصص لثه در تهران و درمان قطعی مشکلات لثه

بیماری‌های لثه مشکلات شایعی هستند که در مراحل اولیه خفیف هستند و به راحتی درمان می‌شوند. اما اگر به دندانپزشک مراجعه نکنید یا توسط دندانپزشکی بی‌تجربه ویزیت شوید که نشانه‌های هشدار این بیماری‌ها را تشخیص ندهد، این بیماری‌های ساده پیشرفت می‌کنند و در نهایت زمینه‌ساز لق شدن دندان و تحلیل بافت استخوان و لثه می‌شوند. معاینۀ دندانپزشکی جامع و تخصصی برای تشخیص به‌موقع بیماری‌‌های لثه، تجویز درمان مناسب و انجام درمان به کم‌تهاجمی‌ترین روش ممکن به گونه‌ای که کمترین آسیب به بافت‌های مجاور وارد شود، از ضروریات درمان بیماری‌های لثه است. این شرط‌های ضروری صرفاً با مراجعه به بهترین متخصصان لثه برآورده می‌شوند.

دکتر محسن صدق یکی از بهترین متخصصان لثه در تهران هستند. ایشان از دانشگاه سماشکو روسیه فارغ‌التحصیل شده‌اند و دارای سرتیفیکیت جراحی ایمپلنت و پروتزهای متکی به ایمپلنت از DIO کره جنوبی هستند. دکتر صدق یکی از اعضای انجمن دندانپزشکان و جراحان ایران هستند و بیش از یک دهه است که تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی را با استفاده از جدیدترین تجهیزات در کلینیک دکتر محسن صدق در نیاوران ارائه می‌دهند. درمان انواع بیماری‌های لثه با بهره‌گیری از روش‌های نوین دندانپزشکی یکی از تخصص‌های ایشان است. برای مشاورۀ غیرحضوری می‌توانید با شماره تلفن‌های مطب تماس بگیرید یا به اینستاگرام کلینیک مراجعه کنید.

شنبه تا پنجشنبه
۱۱:۰۰ الی ۲۰:۰۰
۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱ ۲
نیاوران، خیابان باهنر، نبش کوچه امیرسلیمانی، جنب بانک پارسیان، ساختمان نیاوران (سام اکسون)، طبقه ۵، واحد ۵۰۰۳

دکتر صدق کدام بیماری‌های لثه را درمان می‌کنند؟

دکتر محسن صدق در زمینۀ تشخیص، درمان و پیشگیری انواع بیماری‌های لثه تخصص دارند. بیماری‌های لثه از شایع‌ترین بیماری‌های دهان و دندان هستند که انواع مختلفی دارند. بعضی بیماری‌های لثه خفیف هستند و بعضی آن‌قدر پیشرفته هستند که سلامت دندان‌ها و حتی استخوان زیر آن‌ها را به خطر می‌اندازند. شایع‎ترین بیماری‎‌های لثه که در کلینیک دکتر صدق درمان می‌شوند، عبارت هستند از:

ژنژیویت بیماری لثۀ خفیف و شایعی است که با التهاب، سرخی، ورم و خونریزی بخشی از لثه که دور پایۀ دندان‌ها را در برمی‌گیرد، همراه است. رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان شایع‌ترین علت ژنژیویت است. به همین دلیل پیشنهاد دندانپزشکان این است که مسواک زدن، کشیدن نخ دندان و ویزیت‌های دوره‌ای را برای پیشگیری از این بیماری و درمان آن جدی بگیرید و اگر دچار التهاب خفیف لثه شدید، حتماً برای درمان آن اقدام کنید. چون این بیماری خفیف در صورت درمان نشدن به بیماری بسیار جدی‌تری به نام پریودنتیت و از دست رفتن دندان منجر می‌شود. روش‌های زیر در کلینیک دندانپزشکی دکتر صدق برای درمان ژنژیویت به کار برده می‌شوند:

 • جرم‌گیری عمیق
 • ترمیم دندان‌های پوسیده
 • اصلاح ناهنجاری‌های بایت
 • اصلاح پروتزهای دندانی نامناسب و عامل تحریک لثه‌ها

پریودنتیت یا التهاب و عفونت پیشرفتۀ لثه

پریودنتیت نوع پیشرفتۀ ژنژیویت است و به التهاب شدید لثه‌ها گفته می‌شود. این عفونت باکتریایی باعث سرخ شدن، خونریزی، درد و ورم لثه‌ها و فاصله‌دار شدن دندان‌ها می‌شود. اگر پریودنتیت به‌موقع درمان نشود، احتمال لق شدن و از دست دادن دندان وجود دارد. به همین دلیل متخصصان توصیه می‌کنند که جرم‌گیری و ویزیت‌های دوره‌ای دندانپزشکی را جدی بگیرید تا از تجمع پلاک و باکتری دور دندان‌ها جلوگیری کنید و بیماری لثه را در مراحل اولیه درمان کنید. ترک سیگار نیز پیشنهاد همیشگی تمام دندانپزشکان برای بهبود وضعیت لثه‌ها است. روش‌های زیر در کلینیک دکتر صدق برای درمان پریودنتیت به کار برده می‌شوند:

تحلیل لثه

منظور از تحلیل لثه این است که بافت لثه از روی دندان‌ها کنار می‌رود و ریشه‌های دندان‌ها که زیر لثه‌ قرار دارند، نمایان می‌شوند. به همین دلیل تحلیل لثه دندان‌ها را حساس‌تر می‌کند و احتمال پوسیدگی آن‌ها را افزایش می‌دهد. مسواک زدن نامناسب، سیگار کشیدن و حتی عامل‌های ژنتیکی از دلایل تحلیل لثه هستند. برای این‌که دچار تحلیل لثه نشوید، دندانپزشک روش صحیح مسواک زدن را به شما آموزش می‌دهد و اگر تحلیل لثه نتیجۀ بیماری لثه باشد، آنتی‌بیوتیک و دهان‌شویۀ مناسب را تجویز می‌کند. روش‌های زیر در کلینیک دکتر صدق برای درمان تحلیل لثه به کار برده می‌شوند:

آبسۀ لثه

آبسۀ لثه کیسۀ مملو از عفونت یا چرکی است که داخل لثه ایجاد می‌شود. آبسۀ لثه شبیه یک جوش کوچک است و معمولاً تیره‌تر از بافت لثۀ اطرف و متورم است. درد و حساسیت دندان، بوی بد دهان، احساس درد هنگام جویدن و لق شدن دندان از علائم آبسۀ لثه است. علت ایجاد آبسۀ لثه حملۀ باکتری‌ها به فضای بین دندان‌ و لثه است.

 مهم‌ترین توصیۀ دندانپزشکان برای پیشگیری از آبسۀ لثه، رعایت بهداشت دهان و دندان و پرهیز از مصرف خوراکی‌های قندی است. همچنین ایشان توصیۀ اکید دارند که آبسۀ لثه را به سرعت درمان کنید تا باعث تخریب رباط دندان و بافت‌های نرم دهان، تحلیل رفتن استخوان و لق شدن دندان نشود. روش‌های زیر در کلینیک دکتر صدق برای درمان آبسۀ لثه به کار برده می‌شوند:

درمان‌های تخصصی لثه در کلینیک دندانپزشکی دکتر صدق

نخستین گام برای درمان بیماری‌های لثه در کلینیک دکتر صدق معاینۀ دقیق، بررسی بایت و وضعیت لثه‌ها است. دکتر صدق وجود التهاب، ورم، پلاک و جرم را به دقت ارزیابی می‌کنند. سپس عمق پاکت، یعنی شیار بین لثه‌ها و دندان‌ها را با پروب دندانپزشکی اندازه‌گیری می‌کنند و برای بررسی پاکت‌های عمیق‌تر، تشخیص کیست یا انواع مشکلات دهان و دندان رادیوگرافی انجام می‌دهند. ایشان بهترین روش برای درمان بیماری لثه را پس از این ارزیابی جامع توصیه می‌کنند و راهنمایی‌های مفیدی را برای اصلاح سبک زندگی و بهبود وضعیت بهداشت دهان و دندان‌ها ارائه می‌دهند. در کلینیک دندانپزشکی دکتر صدق جراحی‌های تخصصی زیر برای درمان بیماری‌های مختلف لثه انجام می‌شود:

جراحی کانتورینگ و لیفت لثه

جراحی کانتورینگ و لیفت لثه که به آن جراحی افزایش طول تاج دندان نیز گفته می‌شود، برای برداشتن بافت اضافی لثه و تغییر شکل خط لثه انجام می‌شود. متخصص لثه بافت اضافی را که روی مینای دندان را پوشانده است، برمی‌دارد تا دندان‌ها بلندتر و زیباتر شوند. به همین دلیل دندانپزشکان این جراحی را برای اصلاح لبخند لثه‌ای و زیباسازی لبخند توصیه می‌کنند. همچنین این جراحی گاهی قبل از روکش و ونیر دندان، برای اصلاح خط لثه انجام می‌شود.

جراحی کانتورینگ و لیفت لثه چگونه انجام می‌شود؟

دندانپزشک نسبت لثه به دندان را تعیین می‌کند تا مقدار بافت اضافی را مشخص کند. همچنین دندانپزشک عامل‌هایی مانند موقعیت لب، ساییدگی دندان‌ها و ساختار استخوانی صورت را برای دستیابی به تقارن و تعادل در نظر می‌گیرد. اقدام بعدی بررسی میزان استخوان اطراف هر دندان است. اگر استخوان بسیار زیادی دور دندان‌ها وجود داشته باشد، ممکن است لازم باشد که مقدار بسیار اندکی از استخوان برداشته شود تا لثه‌ها به جای قبلی خود برنگردند.

دندانپزشک موقعیت جدید لثه‌ها را با قلم مخصوص تعیین می‌کند. سپس بافت اضافی لثه را با تیغ مخصوص یا لیزر برمی‌دارد. بافت لثۀ باقی‌مانده در مرحلۀ بعد شکل داده و یک‌دست می‌شود. در صورت لزوم از بخیه‌های جذبی برای متوقف کردن خونریزی استفاده می‌شود.

جراحی فرنوم یا فرنکتومی

جراحی فرنکتومی یکی از جراحی‌های دهان است که برای بریدن فرنوم یا بند لب یا زبان انجام می‌شود. اگر فرنوم بین لب بالا و لثۀ دندان‌های قدامی فک بالا باشد، فرنکتومی به از بین رفتن فاصلۀ بین دو دندان کمک خواهد کرد. چنانچه فرنوم زیر زبان باشد، دامنۀ حرکتی زبان پس از جراحی فرنوم بیشتر خواهد شد. فرنکتومی زبان به برطرف شدن مشکلات گفتار، بلع و شیر خوردن نوزادان کمک می‌کند. جراحی فرنکتومی عمل بسیار ساده‌ای است. دندانپزشک فرنوم را با تیغ یا لیزر می‌برد یا به گونه‌ای تغییر می‌دهد که مشکلات موجود برطرف شوند.

جراحی فرنکتومی چگونه انجام می‌شود؟

جراحی فرنکتومی یکی از ساده‌ترین جراحی‌های لثه است. جراح لثه ابتدا با داروی بی‌حسی موضعی، محل جراحی را بی‌حس می‌کند تا بیمار هیچ‌گونه دردی احساس نکند. سپس به‌وسیله تیغ جراحی و یا لیزر، فرنوم را طوری برش می‌دهد که فشار بین دندان‌ها برداشت شده و دندان‌ها بتوانند به یکدیگر نزدیک شوند و فاصله بین آن‌ها بسته شود.

جرم گیری و تسطیح سطح ریشه

جرم‌گیری و تسطیح سطح ریشه یا جرم‌گیری عمیق در صورت ابتلا به پریودنتیت برای زدودن جرم و درمان التهاب لثه ضرورت می‌یابد. دندانپزشک جرم سختی را که به سطوح دندان‌ها و ریشه‌ها چسبیده است، در این عمل جرم‌گیری عمقی پاک می‌کند. به این ترتیب دندان‌ها سالم‌تر و سفیدتر می‌شوند و از پوسیدگی و لق شدن دندان و تحلیل رفتن لثه و استخوان جلوگیری می‌شود.

جرم‌گیری عمیق چگونه انجام می‌شود؟

عمل جرم‌گیری عمیق از دو بخش تشکیل می‌شود. در بخش اول، یعنی جرم‌گیری، جرم از روی سطح دندان‌ها پاک می‌شود. در بخش دوم، یعنی تسطیح سطح ریشه، جرم از روی ریشه‌های دندان‌ها که زیر خط لثه قرار دارند، زدوده می‌شود.

جرم‌گیری معمولاً نیازی به بی‌حسی ندارد، اما برای راحتی بیشتر بیماران و با توجه به میزان جرم ممکن است درمان تحت بی‌حسی موضعی خفیف انجام شود. دندانپزشک جرم را با قلم ارتعاشی اولتراسونیک از سطوح دندان‌ پاک می‌کند. اسپری آب تعبیه‌شده در نوک قلم نیز جرم و پلاک را می‌شوید و از داخل پاکت‌های لثه خارج می‌کند. دندانپزشک جرم باقی‌مانده را با وسیله‌ای به نام کورت پاک می‌کند.

دندانپزشک برای آن که تسطیح سطح ریشه را انجام بدهد، بافت لثه را کنار می‌زند تا سطح ریشه‌ها مشخص شود. سپس از قلم جرم‌گیری برای زدودن جرم و صاف و هموار کردن سطح ریشه استفاده می‌کند. گاهی اوقات دندانپزشکان داروی آنتی‌بیوتیک را مستقیماً درون پاکت لثه تزریق می‌کنند.

تخلیۀ آبسۀ لثه

تخلیۀ آبسۀ لثه عمل ساده‌ای است. دندانپزشک برش کوچکی را روی آبسه ایجاد می‌کند و کنار آن را کمی فشار می‌دهد تا عفونت داخل آن تخلیه شود. سپس اطراف آبسه را با محلول آب و نمک شستشو می‌دهد. در صورت لزوم آنتی‌بیوتیک برای یک دورۀ کوتاه تجویز می‌شود.

جراحی فلپ لثه

جراحی فلپ لثه برای کوچک کردن پاکت‌هایی انجام می‌شود که در اثر بیماری پیشرفتۀ لثه، زیر خط لثه تشکیل می‌شوند. این پاکت‌ها مملو از پلاک، جرم و باکتری‌هایی هستند که به بافت لثه و استخوان حمله می‌کنند. دندانپزشکان جراحی فلپ لثه را در صورتی توصیه می‌کنند که بیمار حداقل یکی از عارضه‌های زیر را داشته باشد:

 • دچار مرگ بافت لثه
 • دچار التهاب شدید و خونریزی و تورم لثه
 • نامنظم شدن لبۀ استخوان
 • وجود پاکت‌های عمیق
 • لق شدن دندان‌ها
 • بوی بد و مزمن دهان
 • تحلیل لثه
 • واکنش نشان ندادن به درمان‌های غیرجراحی

جراحی فلپ لثه چگونه انجام می‌شود؟

دندانپزشک برش کوچکی را پس از تزریق داروی بی‌حسی روی لثه ایجاد می‌کند. پس از ایجاد این برش دندانپزشک می‌تواند لثه را از روی دندان‌ها عقب بزند و به رباط‌ها و ریشه‌های دندان‌ها و بافت استخوان اطراف دسترسی پیدا کند. سپس دندانپزشک برش کوچکی را بین دندان‌ها ایجاد می‌کند و بافت لثۀ ملتهب را برمی‌دارد. ریشه‌های دندان در مرحلۀ بعد با انجام عمل جرم‌گیری عمیق و تسطیح سطح ریشه کاملاً تمیز می‌شوند. پیوند استخوان در صورت تحلیل رفتن شدید استخوان توصیه می‌شود. تمام برش‌ها پس از برداشتن بافت ملتهب بخیه زده یا با چسب فیبرین چسبانده می‌شوند.

جراحی پیوند لثه

جراحی گرافت یا پیوند لثه برای درمان تحلیل لثه انجام می‌شود. دندانپزشک ریشه‌های نمایان دندان را با بافت پیوندی می‌پوشاند و خط لثه را تقویت می‌کند تا سلامت کلی دهان و دندان بهبود یابد. جراحی پیوند لثه خطر پوسیدگی و حساسیت دندان‌ها و تحلیل رفتن استخوان را کاهش می‌دهد.

جراحی پیوند لثه چگونه انجام می‌شود؟

جراحی پیوند لثه با استفاده از تکنیک‌ها و مواد مختلفی انجام می‌شود. متخصص لثه معمولاً بافت پیوندی را از کام (سقف دهان) برمی‌دارد و به لثه‌های تحلیل‌رفته پیوند می‌زند؛ البته امکان استفاده از بافت‌های اهدایی نیز وجود دارد. دندانپزشک برش کوچکی را پس از تزریق داروی بی‌حسی روی لثه می‌زند و فلپ کوچکی را ایجاد می‌کند. سپس ریشه‌های دندان‌ها را کاملاً تمیز می‌کند. در مرحلۀ بعد دندانپزشک برش دیگری را روی سقف دهان می‌زند، تکۀ کوچکی از بافت داخلی را برمی‌دارد و زخم ایجادشده را بخیه می‌زند. سپس بافت پیوندی را در ناحیۀ تحلیل‌رفته می‌گذارد و آن را با بخیه زدن در محل مناسب ثابت می‌کند.

جراحی کاهش عمق پاکت

پاکت بین پایۀ دندان‌ها و لثه‌ها در صورت سالم بودن دهان باید کمتر از ۲ تا ۳ میلی‌متر باشد. عمق پاکت‌ها در صورت ابتلا به بیماری لثه بیشتر می‌شود. جراحی کاهش عمق پاکت در صورت ابتلا به بیماری لثۀ متوسط تا شدید یا بیشتر از ۵ میلی‌متر شدن عمق پاکت انجام می‌شود. هر چه پاکت عمیق‌تر شود، باکتری‌های بیشتری وارد آن می‌شوند و بافت لثه و استخوان را تخریب می‌کنند. اگر پاکت لثه درمان نشود، آن‌قدر عمیق می‌شود که دندان را لق می‌کند و چاره‌ای جز کشیدن آن باقی نمی‌ماند. هدف از این جراحی زدودن جرم و پلاکی است که زیر خط لثه در عمق دور از دسترس جمع شده است.

جراحی کاهش عمق پاکت چگونه انجام می‌شود؟

متخصص برشی را در امتداد خط لثه می‌زند و فلپی را ایجاد می‌کند تا بتواند لثه را از روی ریشه‌های دندان‌ها عقب بزند. سپس جرم، پلاک و باکتری‌ها را از روی ریشه‌های دندان‌ها پاک می‌کند و بخش‌های زبر و ناهموار را صاف می‌کند. سپس لثه‌ها را به جای مناسب برمی‌گرداند و بخیه می‌زند. این جراحی معمولاً همراه با جراحی پیوند لثه یا استخوان انجام می‌شود.

پیوند استخوان

پیوند استخوان در صورت تحلیل رفتن شدید استخوان فک ضرورت می‌یابد. این جراحی معمولاً قبل از کاشت ایمپلنت انجام می‌شود. همچنین اگر تحلیل شدید استخوان باعث لق شدن دندان‌ها شده باشد، پیوند استخوان توصیه می‌شود. استخوان لازم برای پیوند را می‌توان از بدن خود بیمار، بافت اهدایی انسانی یا بانک بافت جانوری تهیه کرد. البته امروزه از پودر استخوان سنتزی نیز استفاده می‌شود. دندانپزشکان لزوم پیوند استخوان را با توجه به عکس رادیوگرافی یا اسکن سه‌بعدی تعیین می‌کنند.

جراحی پیوند استخوان چگونه انجام می‌شود؟

اولین مرحله از جراحی پیوند استخوان ایجاد برشی کوچک روی لثه است. پس از آن بافت لثه کمی عقب زده می‌شود تا استخوان فک دیده شود. دندانپزشک محل پیوند را تمیز و ضدعفونی می‌کند و سپس گرافت استخوان را جایگذاری می‌کند. در بسیاری از موارد گرافت برای محافظت بیشتر با نوعی غشا پوشانده می‌شود. در پایان بافت لثه در محل مناسب قرار داده می‌شود و با بخیه ثابت می‌شود.

هزینه ها در سال ۱۴۰۳

ما در کلینیک دندانپزشکی دکتر صدق اطلاع‌رسانی دربارۀ تمام جنبه‌های درمان‌های دندانپزشکی را وظیفۀ خود می‌دانیم. یکی از مسائل مهم مربوط به دندانپزشکی هزینه‌های درمان است. برای آن که هنگام مراجعه به کلینیک از منصفانه بودن هزینه‌ها اطمینان داشته باشید، هزینۀ تمام درمان‌هایی که در کلینیک دکتر صدق انجام می‌شود، در سایت درج شده است و همکاران نیز در دایرکت اینستاگرام یا از طریق تماس تلفنی پاسخگوی سؤالات مراجعین هستند.

جراحی ها هزینه (تومان)
افزایش طول تاج (لیفت لثه)

هر دندان ۱,۰۰۰,۰۰۰

جراحی اکسپوز نیش نهفته

۶,۰۰۰,۰۰۰
جراحی فرنوم

۲,۰۰۰,۰۰۰

جرم‌گیری و بروساژ هر دو فک

۳,۰۰۰,۰۰۰
ویزیت و مشاوره

رایگان

ست یکبار مصرف

رایگان
رادیوگرافی

۵۰ هزار تومان

چرا برای درمان مشکلات لثه به کلینیک دکتر صدق مراجعه کنیم؟

متخصصان لثه نقش مهمی در سلامت دهان و دندان‌ها دارند. این گروه از دندانپزشکان با تشخیص زودهنگام بیماری‌های لثه از عوارض برگشت‌ناپذیری مانند تخریب بافت لثه و استخوان و لق شدن دندان جلوگیری می‌کنند و با ارائۀ آموزش‌های لازم از عود بیماری لثه جلوگیری می‌کنند و بهداشت دهان و دندان را ارتقاء می‌دهند. به‌علاوه جراحی‌های لثه کمک چشمگیری به زیباسازی لبخند و افزایش اعتماد به‌ نفس می‌کنند.

از سوی دیگر اگر متخصص لثه بی‌تجربه باشد، علاوه بر آن که ممکن است بیماری را به‌موقع تشخیص ندهد یا علت اصلی آن را درمان نکند، احتمال دارد به دلیل اشتباه‌های سهوی در انجام جراحی موجب بروز عوارضی مانند خونریزی، ورم، درد و حساسیت شدید دندان‌ها و ریشه‌های دندان، قفل شدن فک، جوش نخوردن زخم‌های لثه، پارگی غشای سینوس و تغییر حس چشایی شود. با این توصیف انتخاب یک متخصص لثۀ خوب اهمیتی حیاتی دارد.

با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی دکتر محسن صدق از مزایای زیر برخوردار می‌شوید:

 • درمان توسط دندانپزشک متخصص و باتجربه: دکتر محسن صدق پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه سماشکو روسیه، بیش از ده سال است که انواع درمان‌های دندانپزشکی را در کلینیک نیاوران انجام می‌دهند. نظرهای بیماران پیشین گواه مهارت و تجربۀ ارزشمند ایشان در درمان بیماران است.
 • درمان با جدیدترین روش‌ها: تمامی درمان‌های دندانپزشکی و جراحی‌های لثه در کلینیک دکتر صدق با بهره‌گیری از جدیدترین متدهای روز و پیشرفته‌ترین تجهیزات انجام می‌شود. دکتر صدق عضو انجمن دندانپزشکان و جراحان ایران هستند و از جدیدترین پژوهش‌ها و پیشرفت‌های به‌ دست‌ آمده در عرصۀ دندانپزشکی مطلع هستند.
 • ویزیت و مشاورۀ رایگان: در کلینیک دکتر صدق این امکان به بیماران داده می‌شود تا با آسودگی خاطر دربارۀ شروع درمان تصمیم بگیرند. طرح درمان پس از معاینۀ دقیق و مشاورۀ رایگان به بیماران اطلاع داده می‌شود.
 • امکان پرداخت قسطی هزینه‌ها: برای انجام درمان‌های گسترده‌ای که بیش از یک ماه طول می‌کشند، امکان پرداخت قسطی هزینه‌ها با هماهنگی کلینیک وجود دارد.
 • برخورداری از درمان جامع: با انتخاب کلینیک دکتر صدق از مراجعه به کلینیک‌های متعدد برای انجام درمان‌های مختلف بی‌نیاز می‌شوید. چرا که تمامی درمان‌های پیشرفتۀ دندانپزشکی شامل جراحی‌های پیچیدۀ لثه و کاشت ایمپلنت در این کلینیک به صورت تخصصی انجام می‌شود.
 • درمان ایمن و دقیق: جراحی‌های دندانپزشکی در محیط کوچک دهان و بر روی بافت‌هایی ظریف و حساس انجام می‌شوند. کوچک‌ترین اشتباه می‌تواند عوارضی مانند آسیب عصبی دائمی را به دنبال داشته باشد.
 • درمان توسط دندانپزشک صبور و خوش‌اخلاق: اگر از دندانپزشکی می‌ترسید، سندرم گگ دارید یا حین دندانپزشکی دچار حالت تهوع می‌شوید یا می‌خواهید فرزند خردسال خود را به دندانپزشکی ببرید، با انتخاب کلینیک دندانپزشکی دکتر صدق می‌توانید تمام این مشکلات را برطرف کنید و خاطرۀ خوبی از دندانپزشکی پیدا کنید.

مشاوره تلفنی